В Україні витратять мільйон гривень бюджетних коштів на ролик про боротьбу Нацгвардії з коронавірусом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
 В Україні витратять мільйон гривень бюджетних коштів на ролик про боротьбу Нацгвардії з коронавірусом

В Авакова на піар грошей не шкодують.

Фото ngu.gov.ua.

В Україні витратять мільйон гривень бюджетних коштів на ролик про боротьбу Нацгвардії з коронавірусом

Йдеться про документальний фільм тривалістю 20 хвилин про діяльність державних та правоохоронних органів, особливо військовослужбовців Нацгвардії, під час протидії COVID-19 із поєднанням хроніки та кадрів інтерв’ю і коментарів учасників подій

ДП «Центр захисту інформаційного простору України» Мінкультінформполітики 4 серпня уклало угоду з ТОВ «Мейнстрім Пікчерз» про послуги з виробництва відеоролика за 947 тисяч гривень. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на систему «Прозорро».

Фільм повинен показати, як нацгвардійці несли службу в умовах карантину: забезпечували порядок, дотримання обмежувальних заходів, авіаційне переміщення лікарів тощо.

Закупівля пройшла за переговорною процедурою, бо в травні ця фірма перемогла у мистецькому конкурсі з виробництва відеороликів на тему: «Презентація та популяризація ініціатив уряду».

Також потрібно проілюструвати, що відбувалося у різних регіонах України, як забезпечувалася обсервація у місцях спалахів інфікування, та як вплинув карантин на різні сфери життя суспільства.  

Повідомляється, що закупівля пройшла за переговорною процедурою, бо в травні ця фірма перемогла у мистецькому конкурсі з виробництва відеороликів на тему: «Презентація та популяризація ініціатив уряду», а саме: «Діяльність державних та правоохоронних органів, особливо військовослужбовців Національної Гвардії України під час протидії COVID-19».

Засновником і директором столичної фірми «Мейнстрім Пікчерз» є член Української кіно академії, продюсер Артем Колюбаєв.

Нещодавно його обрали одним із експертів за такими напрямами Чотирнадцятого конкурсного відбору Держкіно, як «Анімаційні телесеріали»,    «Ігрові повнометражні для дитячої аудиторії» та «Неігрові телесеріали».

Нагадаємо, у «Вашингтон пост» вийшла стаття у якій стверджується, що Коломойський, який відмивав гроші, – союзник Зеленського.