На Волині сапери знешкодили 7 мінометних мін, виявлених на жнивному полі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
На Волині сапери знешкодили 7 мінометних мін, виявлених на жнивному полі

Мінометні міни знешкоджені у спеціально відведеному місці.

Фото vl.dsns.gov.ua.

На Волині сапери знешкодили 7 мінометних мін, виявлених на жнивному полі

Міни знайшли під час земляних робіт

Учора співробітники групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення знешкодили 7 мінометних мін, виявлених під час земляних робіт біля села Риковичі Іваничівського району, інформує Управління ДСНС України у Волинській області.

Напередодні тракторист, який переорював поле після збирання зернових, натрапив на металевий предмет, схожий на боєприпас. Чоловік припинив роботу й повідомив про підозрілу знахідку рятувальників.

Тракторист, який переорював поле після збирання зернових, натрапив на металевий предмет, схожий  на боєприпас. 

Співробітники ДСНС, які прибули за викликом, ідентифікували знахідку як мінометну міну калібру 120 міліметрів. При ретельному обстеженні території сапери вилучили з ґрунту ще 6 таких же боєприпасів. Усі знахідки знешкоджені у спеціально відведеному місці.

Рятувальники нагадують громадянам правила безпеки при виявленні підозрілих металевих предметів: натрапивши на таку знахідку, не зачіпайте її за жодних обставин, огородіть місце виявлення та повідомте  рятувальників за номером 101 або співробітників поліції за номером 102.