Завгосп Нацполіції «на сімейні заощадження» відкрив для сина розкішний клуб відпочинку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.19
Завгосп Нацполіції «на сімейні заощадження» відкрив для сина розкішний клуб відпочинку

Бізнес-проект, за словами поліцейського, фінансувався з сімейних заощаджень, однак жодних витрат на нього чиновник не задекларував.

Фото Главком.

Завгосп Нацполіції «на сімейні заощадження» відкрив для сина розкішний клуб відпочинку

Син начальника Департаменту управління майном Нацполіції Івана Наумова став власником фірми, яка 29 липня 2020 року відкрила комплекс відпочинку NAVY під Києвом

Бізнес-проект, за словами поліцейського, фінансувався з сімейних заощаджень, однак жодних витрат на нього чиновник не задекларував, пише Главком з посиланням на bihus.info.

Це саме по собі може свідчити про корупційне правопорушення.

За даними держреєстру юросіб, син нацполівця Микола Наумов вніс у статутний капітал свіжоствореної компанії-орендаря комплексу (ТОВ «Радіус 88») 2 млн грн. Разом з тим станом на кінець 2019-го Наумов задекларував сукупних сімейних заощаджень трохи більше половини від цієї суми (1,3 млн).
І надалі декларацію про суттєві зміни в майновому стані, в якій були б відображені видатки на цей проект, не подавав. Це саме по собі може свідчити про корупційне правопорушення.