Колківську ОТГ зобов’язали утворити службу у справах дітей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Колківську ОТГ зобов’язали утворити службу у справах дітей

Суд задовольнив позов Маневицької місцевої прокуратури.

Фото ztv.zp.ua.

Колківську ОТГ зобов’язали утворити службу у справах дітей

Три роки такої служби не було в апараті селищної ради

Волинський окружний адміністративний суд, задоволивши позов Маневицької місцевої прокуратури в інтересах держави до Колківської селищної ради, визнав протиправною бездіяльність органу місцевого самоврядування та зобов’язав утворити у складі виконавчих органів ради службу у справах дітей.

На території об’єднаної громади, до якої у 2017 році увійшло 15 населених пунктів, проживає 2885 дітей, у тому числі також діти-сироти, діти, які опинились у складних життєвих обставинах, та діти, позбавлені батьківського піклування. 

Прокурори з'ясували, що на території об’єднаної громади, до якої у 2017 році увійшло 15 населених пунктів, проживає 2885 дітей, у тому числі також діти-сироти, діти, які опинились у складних життєвих обставинах, та діти, позбавлені батьківського піклування.

Однак, Колківська селищна рада за три роки не створила службу у справах дітей, чим порушувала вимоги чинного законодавства та не виконувала повноваження із забезпечення, дотримання і захисту прав дітей.

Прокурори домоглися визнання бездіяльності Колківської селищної ради протиправною та зобов’язання органу місцевого самоврядування утворити у складі виконавчих органів ради службу у справах дітей.

Джерело: Пресслужба прокуратури області