Андрій Тлумак: «Нас примусили грати з «Минаєм», попри те, що п'ятеро гравців «Волині» напередодні матчу злягли з коронавірусом» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
Андрій Тлумак: «Нас примусили грати з «Минаєм», попри те, що п'ятеро гравців «Волині» напередодні матчу злягли з коронавірусом»

Немає слів...

Фото ФК "Волинь".

Андрій Тлумак: «Нас примусили грати з «Минаєм», попри те, що п'ятеро гравців «Волині» напередодні матчу злягли з коронавірусом»

А провідний форвард Денис Кожанов, буцімто, грав на уколах...

Головний тренер луцької «Волині» Андрій Тлумак (заанонсованого звільнення фахівця офіційно поки не було) прокоментував поразку у матчі 30-го туру проти «Миная» (0:1).

Андрій Тлумак заявив, що у нього були значні проблеми зі складом: п’ять гравців були заражені коронавірусом. Також провідний форвард Денис Кожанов грав на уколах.

Повинні були ставити травмованого Михалика. Кожанову зробили три уколи, щоб він зміг зіграти.

«Я вже нічого не хочу говорити, тому що ми всі говорили про чесний футбол, спортивний принцип. І всі говорили, що коронавірус - це таке. У нас сьогодні не грало п’ять футболістів через коронавірус. А сказали - повинні грати. Не грав капітан, воротар, захисники, які могли грати. Повинні були ставити травмованого Михалика. Кожанову зробили три уколи, щоб він зміг зіграти», - сказав Андрій Тлумак.

Проте Тлумак привітав «Минай» з перемогою та виходом в УПЛ..

«Волинь» посіла п’яте місце в підсумкоій турнірній таблиці Першої ліги.