Німецький «РБ Лейпциг» сенсаційно переміг іспанський «Атлетіко» і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

Оце так!

Фото REUTERS.

Це історичне досягнення для заснованого 11 років тому клубу

Напередодні у другому чвертьфіналі Ліги чемпіонів в Лісабоні зустрічалися німецький «РБ Лейпциг» і іспанський «Атлетіко».

У півфінал сенсаційно вийшов представник Німеччини, який здобув перемогу над фаворитом з рахунком 2:1, інформує УНІАН.

Рахунок в матчі був відкритий після перерви - Дані Ольмо головою замкнув подачу Марселя Забітцера з правого флангу.

«Атлетіко» вдалося відігратися на 71-й хвилині - Жоау Феліш увірвався в штрафну і був збитий. Португалець сам реалізував пенальті.

Переможний гол був забитий на 88-й хвилині - Анхеліньо віддав під удар Тайлеру Адамсу, той пробив з-за меж штрафного, і м'яч рикошетом від Стефана Савича влетів у ворота.

«РБ Лейпциг» вперше в історії вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.

«РБ Лейпциг» - «Атлетіко» - 2:1

Голи: Дані Ольмо, 50, Адамс, 88 - Жоау Феліш, 71 (з пенальті).

«РБ Лейпциг»: Гулачі, Анхеліньо, Упамекано, Клостерман, Хальстенберг, Лаймер (Адамс, 72), Кампль, Забітцер (Мукіеле, 90+2), Дані Ольмо (Шик, 83), Нкунку (Айдара, 83), Поульсен.

«Атлетіко»: Облак, Тріпп'єр, Савич, Хіменес, Лоді, Коке (Феліпе, 90+2), Сауль, Еррера (Жоау Феліш, 58), Карраско, Маркос Льоренте, Дієго Коста (Мората, 72).