Волинський посадовець зняв кліп для своїх батьків: мама плакала... (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Волинський посадовець зняв кліп для своїх батьків: мама плакала... (Відео)

Олександра Павловича та Надію Микитівну розчулив подарунок сина.

Фото зі сторінки Андрія Линдюка у Facebook.

Волинський посадовець зняв кліп для своїх батьків: мама плакала... (Відео)

Начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту Маневицької райдержадміністрації, колишній очільник РДА Андрій Линдюк виконав зворушливу композицію для найрідніших людей

«Ми щороку з братом вітаємо батьків з річницею весілля, нині він на роботі в Німеччині, тому я сам вирішив подарувати їм пісню. У будинку культури записали звук, а відео відзняв біля своєї хати, коли батьків не було вдома», – розповів посадовець.

Він каже, що це аматорська робота, хоча співати любить давно, тому для знайомих такий прояв творчості – не дивина. Але коли працював головою райдержадміністрації, то часу для співів не було зовсім.

Вони нічого не знали. Коли показав відео, то мама плакала, тато також розчулився.

Цього року минуло 42 роки, як одружилися батьки Андрія Линдюка Олександр Павлович та Надія Микитівна. Син влаштував для них сюрприз. 

– Вони нічого не знали. Коли показав відео, то мама плакала, тато теж розчулився. А ввечері організували для них маленьке весілля.

Нагадаємо, на Волині таки не буде Маневицького району