Бабуся в 95 років з легкістю робить професійні трюки на брусах (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
Бабуся в 95 років з легкістю робить професійні трюки на брусах (Фото)

Гнучкості 95-річної Йоханни Кваас можуть позаздрити навіть молоді гімнасти.

Ajnj p cfqne LikeMe.

Бабуся в 95 років з легкістю робить професійні трюки на брусах (Фото)

Бабуся з Німеччини виконує найскладніші гімнастичні вправи на брусах. Не дивно, що Йоханна потрапила в книгу рекордів Гіннеса як найстаріша на планеті гімнастка

Старе тіло з молодою душею

Йоханні Кваас 95 років. Ця дивовижна жінка не просто довгожителька, вона щей професійна спортсменка. Перебуваючи в найстарішому віці, німкеня щодня займається гімнастикою в спортзалі, встигає відвідувати басейн і танці!

Побачити людину, що займається гімнастикою в 95 – це щось з області фантастики.

Безумовно, в даний час все більше людей пропагують здоровий спосіб життя, а тому активно вправляються і в похилому віці. Але побачити людину, що займається гімнастикою в 95 – це щось з області фантастики. 

Коли спортсменці було 90, вона здійснила мрію свого життя, стрибнувши з парашутом.

До того ж Йоханна не просто займається ранковою зарядкою або виходить на легку пробіжку, вона виконує складний комплекс гімнастичних вправ. Для такої колосальної роботи необхідно щодня робити розтяжку, приділяти увагу зміцненню м’язів, рівномірно навантажуючи їх.

 

Протягом сорока років гімнастка щодня займається в спортзалі

Цікаво, що спортсменка познайомилася з гімнастикою, будучи дитиною. У дев’ять років вона здобула перемогу в перших змаганнях з цього виду спорту. Пізніше Кваас зробила величезну перерву в заняттях гімнастикою, і відновила їх тільки в п’ятдесят шість років. Протягом майже сорока років цій дивовижній жінці вдається щодня виконувати комплекс вправ, отримуючи від цього задоволення. 

 

 Стрибок з парашутом у 90 років

Йоханна Кваас живе в щасливому шлюбі вже понад п’ятдесят років. Вона народила трьох дочок.

Коли спортсменці було 90, вона здійснила мрію свого життя, стрибнувши з парашутом.

Здається, для Йоганни Кваас не існує перешкод. Вона ставить нереальні для свого віку цілі і успішно досягає їх.

Джерело: LikeMe