Президент допоміг витягнути з моря двох жінок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Президент допоміг витягнути з моря двох жінок

Очільника держави сфотографували, коли він плив до жінок, які борсалися у воді.

Фото ВВС.

Президент допоміг витягнути з моря двох жінок

71-річний президент Португалії Марселу Ребелу де Соза допоміг врятувати двох жінок на пляжі Praia do Alvor південної провінції Алгарве, коли їхнє каное перекинулося

Як пише BBC, інцидент стався 15 серпня. Ребелу де Соза розповів журналістам, що жінок відкинуло течією з сусіднього пляжу до затоки. Очільника держави сфотографували, коли він плив до жінок, які борсалися у воді.

Ребелу де Соза саме розмовляв з журналістами на пляжі, коли помітив, що жінки перекинулися. Інший чоловік вже допомагав перевернути каное назад, також до них підплив чоловік на гідроциклі, якому вдалося відбуксирувати судно до берега.

Очільника держави сфотографували, коли він плив до жінок, які борсалися у воді.

«Оскільки тут дуже велика західна течія, їх витягли, повернули, вони проковтнули багато води і навіть не змогли перевернути (каное — ред.), ні піднятися (на ньому — ред.), ні відплисти, така сильна течія», — сказав президент Португалії.

Він додав, що йому «допомагав інший патріот на гідроциклі» і зазначив, що жінкам слід буде обережнішими у майбутньому.

Нині Ребелу де Соза відпочиває в Алгарве у рамках популяризації туризму в регіонах Португалії. Економіка країни значною мірою покладається на свою туристичну галузь, яка відчутно постраждала через пандемію коронавірусу.