Волинському соловейку Максиму Ткачуку відмовили в Нацвідборі на дитяче Євробачення - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
Волинському соловейку Максиму Ткачуку відмовили в Нацвідборі на дитяче Євробачення

Волинь-нова

Волинському соловейку Максиму Ткачуку відмовили в Нацвідборі на дитяче Євробачення

12-річний турійчанин, набрав понад 12 тис. лайків і понад 30 тис. переглядів, які гарантували йому участь у національному відборі

12-річному Максиму Ткачуку, який виконував відому радянську військову пісню «Смуглянка» на престижному конкурсі в Лондоні, відмовили в участі в Нацвідборі на дитяче Євробачення, незважаючи на те, що хлопчик-сирота лідирував в онлайн-кастингу. Про це повідомляє «Страна.юа» з посиланням на бабусю школяра. 

Крім цього, з YouTube нацвідбору зникло відео, в якому Максим Ткачук виконав пісню «Джамайка» українською мовою. 

Мені натякнули, що через пісню «Смуглянка». З телеканалу ніхто не набирав і нічого не пояснив.

Зазначається, що хлопчик набрав більше 12 тис.лайків і більше 30 тис. переглядів, які гарантували йому участь в Нацвідборі.

«Мені натякнули, що через пісню «Смуглянка». З телеканалу ніхто не набирав і нічого не пояснив. Я б хотіла у них запитати, щоб вони мені особисто сказали чому. Дитина набрала більше 12 тисяч голосів, і більше 30 тисяч переглядів. Якщо правда, що через «Смуглянку», то я не знаю, тоді в нашій країні взагалі капець», - сказала бабуся хлопчика.

Бабуся додала, що хлопчик дуже засмутився через таке рішення.

Нагадаємо, що Максима Ткачука, який привіз перемогу відразу в трьох номінаціях пісенного конкурсу Stars of the Albion в Лондоні, обійшовши представників 23 країн, земляки зустріли вдома цькуванням і обуренням. Конкурс був присвячений 75-річчю Перемоги у Другій світовій війні і хлопчик заспівав радянську військову пісню «Смуглянка».

Джерело: 112 канал