Зеленський призначив колишнього прем'єр-міністра заступником голови української делегації у Тристоронній контактній групі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Зеленський призначив колишнього прем'єр-міністра  заступником голови української делегації у Тристоронній контактній групі

Зеленський підтвердив участь Вітольда Фокіна у Тристоронній контактній групі ще 6 серпня.

Фото hromadske.ua.

Зеленський призначив колишнього прем'єр-міністра заступником голови української делегації у Тристоронній контактній групі

87-річний Вітольд Фокін офіційно увійшов до переговорного процесу щодо війни на Донбасі

Указ Президента України Володимира Зеленського про призначчення пана Фокіна першим заступником голови української делегації у Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука опублікований у вівторок, 18 серпня, на сайті Офісу президента. Про це пише zaxid.net.

Вітольду Фокіну – 87 років. У жовтні 1990 року він виконував обов'язки голови Ради Міністрів УРСР, а вже у листопаді Фокіна затвердили на цій посаді. Прем'єр-міністром України Фокін став у березні 1991 року.

«На часткову зміну статті 2 увести до складу делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Фокіна Вітольда Павловича, визначивши його першим заступником глави делегації (за згодою)», – йдеться у повідомленні.

Вітольду Фокіну – 87 років. У жовтні 1990 року він виконував обов'язки голови Ради Міністрів УРСР, а вже у листопаді Фокіна затвердили на цій посаді. Прем'єр-міністром України Фокін став у березні 1991 року.

Про те, що Фокін може увійти до перемовин щодо Донбасу у Мінську вперше повідомив новопризначений керівник української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук 31 липня.

На початку серпня 2020 року Вітольд Фокін погодився приєднатися до української делегації у ТКГ. За словами Фокіна, пропозицію він отримав від глави Офісу Президента Андрія Єрмака. Проте тоді перший прем’єр заявляв, що йому поки не повідомили, яку саме посаду він обійматиме в українській делегації.

Нагадаємо, президент «всієї» України збудував у рідному селі лише дорогу до цвинтаря.