Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
Пара українських геїв невдовзі візьме шлюб: дизайнер і бізнесмен

На терасі готелю M1 Club Hotel компанія влаштувала спекотні танці з устрицями і чорною ікрою.

Фото strana.ua.

Пара українських геїв невдовзі візьме шлюб: дизайнер і бізнесмен

Вони вже заручилися і запросили сотню гостей на виїзну церемонію, яку планують відзначити гучно

Незвичайна весільна церемонія відбудеться найближчої п’ятниці у Львові: одружаться двоє чоловіків, добре відомих в світі моди – Михайло Ліпаков і Яшар Багірьян, повідомляє Страна.UA.

Своїх стосунків вони не приховують. Проте цей шлюб не буде зареєстровано, оскільки в Україні партнери однієї статі не можуть одружитися. Це можна зробити хіба в іншій країні, але для громадян України такий документ не матиме юридичної сили.

Михайло Ліпаков, засновник Alland Ethno Fashion Store, отримав пропозицію у липні в Одесі під час святкування дня його народження.

Серед гостей були кліпмейкер Алан Бадоєв, гімнастка Іріша Блохіна, глава Euronews Валід Арфуш з дружиною Лідою Петровою, Олександра, дочка Євгенія Червоненка, світська левиця Поліна Неня.

Яшар Багірьян став на одне коліно й простягнув нареченому оксамитову коробочку з перснем.

Михайло Ліпаков і Яшар Багірьян разом 19 років. Вони вже забронювали для своїх гостей номери в одному зі спа-готелів під Львовом, де проживання за добу в середньому обходиться в 10 тис. грн.

Їхні друзі розповіли виданню, що шлюб насправді - хіба формальність. Вони обидвоє – творчі люди, шоумени, їм набагато важливіші пишна романтична церемонія і душевне свято на наступний день.

Нагадаємо, на Волині у першому півріччі одружилося 1765 пар.

Telegram Channel