На Волині розгорнуть додаткові ліжка для боротьби з COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
На Волині розгорнуть додаткові ліжка для боротьби з COVID-19

Мінімум 80% ліжок мають бути з централізованим підведенням кисню.

Фото пресслужби Волинської ОДА.

На Волині розгорнуть додаткові ліжка для боротьби з COVID-19

Так вирішила державна комісія ТЕБ та НС

За рішенням комісії ТЕБ та НС, на Волині і ще шести регіонах України буде введено додаткові лікарні для надання допомоги хворим із коронавірусною хворобою.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко під час онлайн-брифінгу в Кабінеті міністрів.

«Наразі регіони звітують не лише про кількість хворих на ліжках, але й про кількість хворих з підозрою на коронавірусну хворобу. Ми бачимо значне збільшення завантаженості ліжок у семи регіонах країни. До них віднесені місто Київ, Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська та Рівненська області», – повідомив Віктор Ляшко.

За словами заступника міністра охорони здоров’я, саме в цих областях буде збільшено кількість лікарень, що надають допомогу хворим з COVID-19, та будуть розгорнуті додаткові ліжка.

«Національна служба здоров’я України укладатиме контракти з цими лікарнями, аби всі, хто потребує медичної допомоги, вчасно її отримували, а лікарні мали кошти на оплату праці медичних працівників та здійснення необхідних закупівель».

«Національна служба здоров’я України укладатиме контракти з цими лікарнями, аби всі, хто потребує медичної допомоги, вчасно її отримували, а лікарні мали кошти на оплату праці медичних працівників та здійснення необхідних закупівель», – зазначив Віктор Ляшко.

Також заступник міністра повідомив, що за рішенням комісії ТЕБ та НС на прохання МОЗ всі органи місцевого самоврядування зобов'язані забезпечити мінімум 80% ліжок з централізованим підведенням кисню, оскільки киснева терапія є одним з ефективних засобів лікування COVID-19.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявляв про те, що відомство планує збільшити кількість ліжок з підведенням кисню.

Джерело: МОЗ