Прокремлівський нардеп, якому належить «Волиньобленерго», продав компанію… своєму сину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Прокремлівський нардеп, якому належить «Волиньобленерго», продав компанію… своєму сину

На гроші, зароблені в тому числі і на Волині, цей яскравий представник п'ятої колони веде антиукраїнську політику.

Фото Цензор.НЕТ

Прокремлівський нардеп, якому належить «Волиньобленерго», продав компанію… своєму сину

Антимонопольний комітет (АМКУ) сьогодні, 20 серпня, серед іншого, розглядає питання про придбання пакету акцій АТ «Волиньобленерго» Юрія Бойка компанією «Онікс» Анатолія Бойка

В результаті угоди «Онікс» отримав понад 50% акцій. Матеріали по справі мають статус «з обмеженим доступом».

Керівником «Оніксу», згідно з Держреєстром, є Бойко Анатолій Юрійович – син Юрія Бойка, народного депутата і одного з керівників проросійської фракції ОПЗЖ у Верховній Раді.

В результаті угоди «Онікс» отримав понад 50% акцій

У лютому 2019 року 75% акцій «Волиньобленерго» були переписані на кіпрську компанію  San Posidanius Investments Limited. Ця фірма є великим акціонером австрійських компаній ITONS Holding GmbH и ITSH Holding GmbH з частками відповідно 99% и 50%.

ITONS Holding GmbH у свою чергу належить ТОВ «Укрістгаз», яка раніше володіла акціями Волиньобленерго та АТ «Харківська» ТЕЦ-5.

У лютому 2019 року українсько-російський бізнесмен Павло Фукс заявляв, що Харківська ТЕЦ-5  ,якою також володіло ТОВ «Істгаз», була пов’язана з одним з лідерів «Опозиційної платформи – За життя», екс-керівником Міненерго народним депутатом Юрієм Бойком та нардепом Юлієм Іоффе.

 

Джерело: Бізнес Цензор.