Зеленський вимагає реформу села - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
Зеленський вимагає реформу села

Подивимося, подивимося...

Фото pravda.com.ua

Зеленський вимагає реформу села

Поставив уряду відповідне завдання

Президент Володимир Зеленський заявив, що звернеться до Кабінету міністрів із завданням підготувати концепцію розвитку сіл і невеликих міст.

Про це Зеленський заявив під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки до Херсонської області, повідомляє Українська правда з посиланням на Офіс глави держави.

«Хотів би поставити завдання уряду, щоб вони підготували принциповий державний підхід до сіл та маленьких містечок. Реформа села… Коли має бути все: ліки, школа, робочі місця і всі працюючі органи. Я вже не кажу про те, що у людей просто немає Інтернету. А які послуги онлайн ми можемо пропонувати, якщо нема Інтернету!?», - сказав Зеленський.

Реформа села… Коли має бути все: ліки, школа, робочі місця і всі працюючі органи. Я вже не кажу про те, що у людей просто немає Інтернету. А які послуги онлайн ми можемо пропонувати, якщо нема Інтернету!?

Глава держави зазначив, що відвідав нині село Садове на Херсонщині та поспілкувався з місцевими мешканцями. На думку Зеленського, українські села потребують системного підходу та розвитку.

Президент висловив переконання, що село Садове може стати прикладом «садової реформи», щоб уся Україна побачила, що має бути в кожному селі.