В зоні проведення ООС російські бойовики стріляли з великокаліберного кулемета - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.12
В зоні проведення ООС російські бойовики стріляли з великокаліберного кулемета

Слава Україні!

Малюнок пресслужби ООС.

В зоні проведення ООС російські бойовики стріляли з великокаліберного кулемета

Ситуація залишається повністю контрольованою українськими воїнами

Протягом минулої доби, 20 серпня, в зоні проведення ООС на переважній більшості ділянок відповідальності українських підрозділів обстрілів з боку противника не зафіксовано. Водночас 1 факт порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації задокументовано біля Авдіївки.

Збройна провокація була неприцільною і не загрожувала життю та здоров’ю наших захисників, тому військовослужбовці Об’єднаних сил вогонь у відповідь не відкривали.

Поблизу цього населеного пункту ворог здійснив декілька провокативних пострілів з великокаліберного кулемета. Збройна провокація була неприцільною і не загрожувала життю та здоров’ю наших захисників, тому військовослужбовці Об’єднаних сил вогонь у відповідь не відкривали.

Серед українських захисників немає бойових втрат і поранень.

Наші військовослужбовці продовжують виконувати поставлені завдання і перебувають напоготові надати відсіч у разі загрози їхньому життю чи здоров’ю.

Джерело: Пресслужба ООС