Зеленський на фестивалі купив книжку російського видавництва, проігнорувавши всі українські - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
Зеленський на фестивалі купив книжку російського видавництва, проігнорувавши всі українські

Какая разніца...

Фото зі сторінки Emma Antonyuk у Facebook.

Зеленський на фестивалі купив книжку російського видавництва, проігнорувавши всі українські

Глава держави відвідав літературно-мистецький фестиваль «Толока» в Запоріжжі

Президент Володимир Зеленський вибрав для себе книгу російського видавництва, проігнорувавши при цьому українські. Про це у фейсбуці розповіла журналістка Емма Антонюк, передає «5 канал».

Чому глава держави на українському книжковому фестивалі перед камерами обирає книжку, видану в Москві? Тоді, як на ринку є така сама українською?

Журналістка зазначила: «В руках у глави держави книжка Бакмана «Медвежий угол». Гарний вибір, бо це найкращий роман Бакмана. Експозиція – майже Кінгівська, ритм, як у Геймана, сюжет – потрясний. Щоправда, це книжка московського видавництва «Синдбад». Хоча «Ведмеже місто» перекладене українською чудовим київським видавництвом «Книголав».

«Чому глава держави на українському книжковому фестивалі перед камерами обирає книжку, видану в Москві? Тоді, як на ринку є така сама українською? Надто, в умовах, коли українські видавництва страждають через конкуренцію з московськими акулами, які з'їдають і без того маленькі вітчизняні тиражі?», – написала вона.

Нагадаємо, у Горохові дівчина не змогла знайти книгарню.