Скульптуру «дівчинка з колосками» біля нацмузею Голодомору намагалися зруйнувати - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Скульптуру «дівчинка з колосками» біля нацмузею Голодомору намагалися зруйнувати

Нічого святого...

Фото УНН.

Скульптуру «дівчинка з колосками» біля нацмузею Голодомору намагалися зруйнувати

На місці злочину працювала поліція

На території Національного музею Голодомору-геноциду вандали у ніч з 21 на 22 серпня намагались зруйнувати скульптуру «Гірка пам’ять дитинства». Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Національного музею Голодомору-геноциду.

Те, що сьогодні було вчинено із скульптурою «Гірка пам'ять дитинства» — неприпустимий акт наруги над пам’яттю цілої нації.

«У ніч з 21 на 22 серпня було вчинено акт вандалізму щодо скульптури «Гірка пам'ять дитинства» на території Національного музею Голодомору-геноциду. Наразі один з головних символів Музею демонтували для реставрації. Керівництво Музею попередньо повідомляє: на скульптурі немає пошкоджень», - йдеться у повідомленні.

У Нацмузеї голодомору обіцяють зробити все можливе, щоб найближчим часом скульптура повернулась на своє місце.

«Те, що сьогодні було вчинено із скульптурою «Гірка пам'ять дитинства» — неприпустимий акт наруги над пам’яттю цілої нації. Ми зробимо усе можливе, аби «Дівчинка» щонайскоріше повернулася до експозиції музею», - сказала генеральна директорка Музею Голодомору Олеся Стасюк.

Нагадаємо, фільм про Голодомор — ​серед найкращих за версією The Guardian.