Зеленський порадив Лукашенку, як завершити політичну кризу в Білорусі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 34.15
Зеленський порадив Лукашенку, як завершити політичну кризу в Білорусі

Фото radiosvoboda.org.

Зеленський порадив Лукашенку, як завершити політичну кризу в Білорусі

Також український президент запросив би усіх міжнародних спостерігачів на перевибори

Президент України Володимир Зеленський розповів, що на місці білоруського президента Олександра Лукашенка призначив би нові вибори, щоб уникнути кровопролиття. Про це Зеленський розповів в інтерв'ю Euronews, пише «Громадське».

«Уявімо, що я впевнений у собі, впевнений у виборі людей. Як я можу всіх заспокоїти? Я б точно сказав: через місяць нові вибори. Я балотуюся, хто хоче балотуватися — вперед», — заявив Зеленський.

Після нових виборів, на думку Зеленського, не було би питань, хто переможець: якби Лукашенко переміг на перших виборах, він би переміг і на наступних, так само щодо опозиційних кандидатів. 

Також український президент запросив би усіх міжнародних спостерігачів на перевибори. Після нових виборів, на думку Зеленського, не було би питань, хто переможець: якби Лукашенко переміг на перших виборах, він би переміг і на наступних, так само щодо опозиційних кандидатів.

«Усі були б спокійні, без кровопролиття. Це було б справедливо та створило історію», — заявив політик.