На Волині освятили пам'ятний хрест двом сотникам УПА (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.19
На Волині освятили пам'ятний хрест двом сотникам УПА (Фото)

Місце поховання героїв показала незадовго до смерті сестра одного із сотників.

Фото «ВолиньUA».

На Волині освятили пам'ятний хрест двом сотникам УПА (Фото)

У поминальних заходах взяли участь нащадки загиблих героїв з усієї округи

У неділю, 23 серпня, в День державного прапора України, в селі Мильці Старовижівського району Волині освятили пам'ятний хрест двом сотникам Української повстанської армії, які загинули за волю та незалежність України. Про це інформує «ВолиньUА».

Пам'ятний хрест встановили з ініціативи активістів Старовижівської районної організації ВО «Свобода» та особистого сприяння голови організації, депутата районної ради Івана Омельчука

«Сестра Михайла Поляка – Анастасія Загорулько – незадовго до смерті показала нам місце поховання наших героїв».

«Про місце поховання сотників УПА, які загинули в боротьбі з німецькими та російськими окупантами, нам розповів місцевий мешканець Микола Шаясюк. Ідеться про сотників УПА Михайла Поляка та Костянтина Жолинського – уродженців села Мизово, які загинули в Мильцях. Сестра Михайла Поляка – Анастасія Загорулько – незадовго до смерті показала нам місце поховання наших героїв. Встановити пам'ятний хрест на цьому місці стало для нас справою честі», – розповів Іван Омельчук.

Пам'ятний хрест сотникам УПА Михайлу Поляку та Костянтину Жолинському освятили священники ПЦУ на чолі з благочинним отцем Іваном Зеленком, у присутності отця Богдана з села Мизово та ще трьох священників із навколишніх сіл.

У поминальних заходах взяли участь нащадки загиблих героїв з усієї округи. Захід відвідала також група байкерів із Ковельщини, які цього дня робили святковий мотопробіг містами та районами Волині з нагоди Дня державного прапора України.