На Волині у магазині «Халявка» чоловік взяв на халяву одягу на 20 тисяч: власник претензій не має - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
 На Волині у магазині «Халявка» чоловік взяв на халяву одягу на 20 тисяч: власник претензій не має

Злодія засудили до трьох років тюрми, змінивши вирок на рік умовного терміну.

Фото vsetutpl.com.

На Волині у магазині «Халявка» чоловік взяв на халяву одягу на 20 тисяч: власник претензій не має

Нововолинський міський суд все одно покарав злодія

На Волині чоловік, скориставшись ключем, який йому залишила продавчиня, обікрав магазин одягу на 20 тисяч гривень. Про це з посиланням на вирок Нововолинського міського суду пише ІА «Волинські новини».

Так, 22 березня у вечірню пору доби обвинувачений, відкривши вхідні двері штатним ключем, проник в приміщення магазину одягу, звідки викрав товару на суму 19 тисяч 966 гривень.

У суді крадій визнав свою вину. Він розповів, що в день крадіжки прийшов в магазин «Халявка» та придбав куртку і штани, де відразу одягнув нові речі, свій старий одяг він залишив в магазині. Познайомившись з продавчинею, він поспілкувався з нею тривалий час. Після закінчення робочого дня вона намагалася зачинити магазин, однак замок був зіпсований, тож залишивши відчиненими двері, жінка віддала йому ключі. Після цього чоловік, скориставшись залишеним ключем, проник в магазин та викрав речі, які сховав у належний йому хлів.

Пізніше він зайшов в магазин, щоб забрати свої старі речі, де його вже очікували працівники поліції.

З його слів, пізніше він зайшов в магазин, щоб забрати свої старі речі, де його вже очікували працівники поліції, яким було повернуте все викрадене майно.

Потерпілий в судове засідання не з`явився, подав суду заяву, в якій зазначив, що претензій майнового характеру до обвинуваченого немає. Щодо покарання – покладався на розсуд суду.

Таким чином, суд призначив крадію покарання у виді трьох років за ґратами, змінивши його на рік умовного.