Художник подарував Володимиру-Волинському мурал (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
Художник подарував Володимиру-Волинському мурал (Фото, відео)

Мурал Сергій Микита створив самостійно і за власні кошти.

Фото «Бугу».

Художник подарував Володимиру-Волинському мурал (Фото, відео)

Сергій Микита чекає на нових учнів, які хочуть навчитися творити мистецтво, у дитячій художній школі

У понеділок, 24 серпня, художник Сергій Микита презентував мурал, який намалював на одній із стін на вулиці Драгоманова у Володимирі-Волинському. Мурал створив самостійно і за власні кошти. Приїхали подивитися та пофотографуватися на його фоні байкери з різних міст області. Про це пише «Буг».

Сергій розповів, що мурал повинен мати в собі кілька значень, щоб люди зупинилися і задумалися.

Зверху нового малюнка на стіні напис – «Кан-кан-клан».

«Це значення уособлює все найгірше, що може бути в соціумі. Я зробив зливний бачок – пісковий годинник, який показує, куди це все і для чого треба скидати».

«Можу сказати в двох словах, що таке «кан-кан-клан». Що таке танець кан-кан і що таке ку-клукс-клан, думаю, люди знають. Це чисто мій продукт. Це значення уособлює все найгірше, що може бути в соціумі. Я зробив зливний бачок – пісковий годинник, який показує, куди це все і для чого треба скидати», – каже художник.

Микита розповідає, що можна підійти до стіни та «скинути» туди все погане, адже всі повинні йти до третьої парадигми:

«Також у малюнку відображено бачення трьох базових парадигм. Першу ми вже не застали. Зараз ми в центральній знаходимося. До речі, стіночка мені підмахнула своєю тріщиною. Це дуальність, ділення на полярності, ти білий – я чорний, розділяй і владарюй… Нам треба дивитися на третю – це колективне сонце і колективна свідомість», – наголошує творець муралу.

Першими пофотографуватися на фоні роботи Микити змогли байкери, яких на імпровізоване відкриття малюнка зібрав Віталій Гінда.

До слова, роботу на стіні Сергій Микита планує продовжити, а ще, зауважив, що чекає на нових учнів, які хочуть навчитися творити мистецтво, у дитячій художній школі.