«По 200 пацієнтів на одного лікаря». У Луцьку довжелезні черги у дитячій поліклініці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 34.23
«По 200 пацієнтів на одного лікаря». У Луцьку довжелезні черги у дитячій поліклініці

Довідка про медогляд обов’язково має бути у першачків.

Фото Суспільне.Волинь.

«По 200 пацієнтів на одного лікаря». У Луцьку довжелезні черги у дитячій поліклініці

До реєстратури Луцької дитячої поліклініки черги. Батьки з дітьми від ранку намагаються потрапити на прийом до профільних лікарів для проходження медогляду

Директорка медзакладу Оксана Лєщинська каже: перед навчальним роком у поліклініці завжди збільшується кількість відвідувачів. Цього року охочий пройти медогляд більше через тривалий карантин, пише Суспільне.Волинь.

«Були заборонені під час карантину медичні огляди. То зараз наш один лікар, ми порахували, має приймати понад 200 людей у день. Це – неможливо. Ми ведемо на даний час розмову з управлінням освіти, щодо відтермінування цих оглядів хоча би на деякій час», - каже директорка поліклініки.

Довідка про медогляд обов’язково має бути у першачків.

У реєстратурі дві медсестри видають талони на прийом до вузькопрофільних лікарів та педіатрів. Записатися до лікаря телефоном, розповідає мама Анастасія Шуляк, нереально: «Ми не можемо потрапити другий місяць до хірурга. Бо дитину в садок не беруть без хірурга».

Директор луцької школи №26 Іван Леуш розповів Суспільному, що 1 вересня довідка про медогляд обов’язково має бути у першачків: «Батьки пізно згадали, що у них є діти, але ми будемо рекомендувати їм пройти медогляд протягом вересня місяця. Є діти в кого медогляд закінчується у вересні, в жовтні, то їм ще не потрібно його проходити».

Як розповіла начальниця Луцького відділу освіти Зіновія Лещенко, сьогодні 25 серпня, директорам луцьких шкіл повідомили про відтермінування медоглядів усім учням, окрім першокласників.

У Володимирі-Волинському терміни проходження щорічних оглядів школярів офіційно продовжили до 30 жовтня. Таке рішення прийняла дирекція центру первинної медичної допомоги, аби уникнути масового скупчення людей в одному приміщенні, розповіла керівниця закладу Катерина Чубок.