Старий хитрий лис Луческу кладе на лопатки «Шахтар» і здобуває свій перший трофей із «Динамо» (Відео)

Хай там що, а цей чолов'яга таки розуміється на футболі...

Фото football.ua

Кияни завдали три удари у ствір воріт суперника, і всі вони виявилися результативними!

«Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) – 1:3 (0:1 – Карлос де Пена, 20 хв.; 0:2 – Жерсон Родрігес, 31 хв.; 1:2 – Жуніор Мораєс, 37 хв.; 1:3 – Фран Соль, 83 хв.).

Суперкубок України з футболу. 25 серпня 2020 року. Київ. Стадіон НСК «Олімпійський». Головний суддя Віталій Романов.

Чинний чемпіон України донецький «Шахтар» зійшовся у суперкубковому двобої із володарем Кубка України київським «Динамо».

Чи не найбільшою цікавинкою цього матчу був той факт, що принципові суперники вперше зійшлися після того, як біля керма «Динамо» став багаторічний наставник «Шахтаря» Мірча Луческу.

Це був уже 17-й матч за Суперкубок України з футболу. Володарями трофею в попередні роки були лише сьогоднішні суперники: обидва клуби мали в активі по вісім перемог.

«Шахтар» почав активніше, проте «Динамо» досить швидко ситуацію вирівняло.

Рахунок було відкрито на 20-й хвилині поєдинку: Родрігес віддає на Сидорчука, той навішує на де Пену, який головою відправляє м’яча у сітку воріт Андрія Пятова! Луїш Каштру сидить на лаві чорніший за дощове небо вечірнього Києва, натомість Мірча Луческу на ногах, але таки стримується демонструвати бурхливу радість.

А на 31-й хвилині «Динамо» вибігло в стрімку атаку, і вже сам Жерсон Родрігес красиво перекинув Пятова – 2:0 на користь киян!

Щоправда, вже невдовзі «гірники» один м’яч відквитали: своєму колишньому клубу забив Жуніор Мораєс.

Мірча Луческу ефектно кладе на лопатки колись рідний йому «Шахтар» і здобуває свій перший трофей із «Динамо»!!!

Другий тайм видався зовсім іншим. «Динамо» відійшло до власних воріт, а «Шахтар» майже увесь час атакував. Водночас, справжньої гостроти біля воріт столичного клубу таки бракувало.

Натомість на завершальному відрізку зустрічі динамівці таки «вистрелили»: свіженький Фран Соль відправляє у ворота «Шахтаря» третього!