Нові правила навчання у школах з 1 вересня - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Нові правила навчання у школах з 1 вересня

Якщо в дитини виявили коронавірус, тоді увесь клас має піти на самоізоляцію.

Фото volyn.com.ua.

Нові правила навчання у школах з 1 вересня

Навчальний рік розпочинається не у всіх освітніх закладах

Школи у регіонах з «червоним» рівнем епідемії не зможуть відкрити свої двері для учнів.

«Навчання у школах, розташованих у регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, неможливе. У регіонах з «помаранчевим», «жовтим» та «зеленим» рівнями навчання проходитиме згідно з правилами навчального процесу у школі під час карантину» — наголосив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Учням початкових класів не треба носити маски. Якщо в дитини виявили симптоми ГРВІ або коронавірусної хвороби, її слід відвести в окреме приміщення, надіти маску та повідомити батьків про симптоми.

Керуючись рекомендаціями наданими МОЗ у школах слід обов’язково перевіряти температуру у вчителів, використання антисептичних засобів на вході у школу. Також ретельне миття рук, вчителів та учнів, на перервах.

У регіонах з «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки вчителям рекомендовано носити захисні щитки. Також МОЗ радить мінімізувати пересування учнів між кабінетами.

«За оновленими рекомендаціями МОЗ щодо навчання в школах, учням початкових класів не треба носити маски. Якщо в дитини виявили симптоми ГРВІ або коронавірусної хвороби, її слід відвести в окреме приміщення, надіти маску, повідомити батьків про симптоми, при потребі викликати «швидку» або мобільну бригаду, щоб провести тестування. Після цього дитина має перебувати або на самоізоляції, або в лікарні, якщо випадок середньої важкості», — говорить Міністр Максим Степанов.

Якщо в дитини виявили коронавірус, тоді увесь клас має піти на самоізоляцію – відповідне рішення має прийняти епідеміолог. – говорить Степанов.

Оновлені протиепідемічні заходи для закладів освіти викладено у Постанові Головного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічник заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», з якою можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, у Нововолинську дітям дозволили йти до школи без медичних довідок.

Джерело: “Це моя Україна”.