На Волині знімають документально-художній фільм про зв'язкову УПА - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.85
На Волині знімають документально-художній фільм про зв'язкову УПА

Грає волинянку-підпільницю акторка Маргарита Кальченко.

Фото Суспільне.Волинь.

На Волині знімають документально-художній фільм про зв'язкову УПА

В урочищі Вовчак на Волині тривають зйомки повнометражного фільму «Шлях поколінь» - стрічки про життя волинянки-зв’язкової УПА Ганни Абрамчук із позивним «Зелена»

Фільм створюють за реальними подіями, пише Суспільне. Використовують раніше записані інтерв'ю з упівцями Ганною Абрамчук та Степаном Петрашем, - розповів режисер Володимир Сидько. До знімань залучено понад 100 людей.

В урочищі, де відбуваються знімання, була одна з перших повстанських баз підрозділів УПА. Грає волинянку-підпільницю акторка Маргарита Кальченко. «Це наша історія, вона дуже страшна і мені досі моторошно. Сьогодні ми знімаємо катування, це взагалі найважча сцена», - каже акторка.

Грає волинянку-підпільницю акторка Маргарита Кальченко.

Відтворювати історичні події допомагає група реконструкторів з міста Ківерці. Картина «Шлях поколінь» - документально-художня, розповідає організатор знімання, військовий журналіст Михайло Ухман. Завершити роботу планують в жовтні.

«Це буде такий собі екшн фільм, головне україномовний. Ми покажемо, що наша армія і наш народ, нам показували, ці всі роки. Що ми вміємо плакати, а насправді ми вміємо воювати», - каже організатор.

Останній день знімання в урочищі Вовчак відбудеться у четвер, далі знімальна група поїде працювати над стрічкою «Шлях поколінь» на схід, у зону бойових дій.