Волинянин, який захищав Україну зі зброєю в руках, отримав квартиру - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Волинянин, який захищав Україну зі зброєю в руках, отримав квартиру

Вручення ордерів відбулось у приміщенні міської ради.

Фото Офіційний сайт Нововолинська.

Волинянин, який захищав Україну зі зброєю в руках, отримав квартиру

26 серпня, напередодні Дня міста Нововолинська, перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський вручив ордери на житло двом нововолинцям

Власниками помешкань стали Ігор Скоропадський, який перебував на загальній черзі громадян, котрі потребують поліпшення житлових умов, та  учасник бойових дій на сході України Микола Кравчук.

Андрій Сторонський розповів, що уже  придбали квартири для  5 сімей  учасників АТО та Революції Гідності.

Андрій Сторонський розповів, що уже  придбали квартири для  5 сімей  учасників АТО та Революції Гідності. Також надано комунальне житло  6 сім’ям учасників АТО, а для одного учасника бойових дій, який нині працює у ВУКГ, виділено службове помешкання.

Вручення ордерів відбулось у приміщенні міської ради.
Вручення ордерів відбулось у приміщенні міської ради.

  - З радістю вручаю ордери на житло. Бажаю успішно облаштувати свої квартири. Нехай  в них панує мир, добро і злагода,  і життя хай буде щасливим, – сказав Андрій Сторонський.

Микола Кравчук  розповідає, що чимало літ віддав шахтарській праці. Майже 20 років працював на Бужанській, тепер – на шахті №1 «Нововолинська». Більше семи місяців був у зоні антитерористичної операції. У новій квартирі  проживатиме з дружиною і доньками. Приємно, що така приємна подія у їхньому житті сталася напередодні 70-ліття з дня заснування міста.

Джерело: Офіційний сайт Нововолинська.