У НАБУ назвали рішення КС про неконституційність призначення Ситника директором політично вмотивованим - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
У НАБУ назвали рішення КС про неконституційність призначення Ситника директором політично вмотивованим

Нічого собі!

Фото УНІАН.

У НАБУ назвали рішення КС про неконституційність призначення Ситника директором політично вмотивованим

Наполягають, що ніякого автоматичного звільнення не буде

Національне антикорупційне бюро вважає, що рішення Конституційного суду про неконституційність призначення Артема Ситника директором НАБУ політично вмотивованим. Воно не означає автоматичного звільнення керівника НАБУ.

Про це йдеться в заяві прес-служби НАБУ, інформує УНІАН.

У НАБУ звернули увагу, що рішення КСУ прийнято незабаром після оприлюднення так званих плівок ОАСК, на яких задокументовані розмови про «кероване правосуддя в Україні, в тому числі і щодо прийняття рішень Конституційним судом України».

Це рішення є черговим кроком на шляху знищення інституційної незалежності НАБУ.

«Це рішення є черговим кроком на шляху знищення інституційної незалежності НАБУ», - зазначили в бюро.

До цього, повідомили в НАБУ, КСУ позбавив бюро права через суд скасувати незаконні операції державних підприємств і фактично звільнив чиновників від кримінальної відповідальності за незаконне збагачення.

На черзі розгляд суддями КСУ подання нардепів про нібито неконституційність створення НАБУ, повідомили в Бюро. Ініціаторами цих звернень виступають фігуранти розслідувань НАБУ, в тому числі і ті, які вже мають статус підозрюваних або опинилися на лаві підсудних, зазначили в НАБУ.