У Боратинській громаді визначили найкращих співаків (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
У Боратинській громаді визначили найкращих співаків (Відео)

Тетяна Павлович і Наталя Дорощук зачарували своїм виконанням і суддів, і глядачів.

Фото: Боратинська сільська рада.

У Боратинській громаді визначили найкращих співаків (Відео)

Майже два місяці тривав найвокальніший конкурс Боратинської громади «Я співаю». За перемогу змагалися 23 учасники, які вражали яскравою музичною палітрою та проникливим виконанням творів

Кращих співаків громади обирали шляхом глядацького та суддівського голосування. У соцмережах фаворитів визначали за допомогою вподобань та переглядів. Окрім цього, пісенні роботи учасників оцінювали незалежні експерти, аби забезпечити максимальну об’єктивність конкурсу.

Ось як коментує вокальне змагання одна із суддів – доцент кафедри сольного співу Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, доцент кафедри музичного мистецтва Цюйфуйського університету імені Конфуція, керівник арт-студії «Експромт», лауреат і член журі всеукраїнських і міжнародних конкурсів Людмила Гармаш:

«Я щиро вдячна за честь бути експертом у Вашому пісенному конкурсі! Завжди знала, що мешканці Боратинської громади – надзвичайно талановиті і співочі люди. Прослухавши конкурсантів, впевнилася у тому, що українська душа співатиме завжди, за будь-яких обставин, бо пісня – це наше сприйняття світу, це оспівування самого життя.

Радісно, що участь прийняли співаки різних вікових категорій – особливо гарно виступили дітки. Виконувалися твори різних жанрів – соковитий гумор переплітався з ліризмом. Шкода, що чоловіки не надто активно долучилися цього разу, хоча – даремно. Адже єдиний представник чоловічої статі прекрасно виконав пісню «Чорні брови, карії очі» і може змагатися з самим Пласідо Домінго, який минулого року в Києві блискуче співав цю пісню! Жінки чудово показали всю різноплановість пісні, і я щиро вітаю усіх учасників і дякую за проникливе виконання!

А для переможців ми підготували спеціальний приз – зйомки кліпу, прем’єра якого відбулася у рамках фільму про людей Боратинської громади «Унікальні Я».

Критерії оцінювання були наступними:

1. Голосові дані і чистота виконання.
2. Самобутність і щирість виконання, артистизм та харизматичність виконавця
3. Власне трактування і художній смак».

Отож, за результатами голосування учасники отримали такі бали від суддів і глядачів:

 

 Без сумніву, усі конкурсанти продемонстрували високу вокальну майстерність та креатив, тому отримають спеціальну відзнаку як кращі вокалісти –  «Боратинська об’єднана громада рекомендує». А для переможців ми підготували спеціальний приз – зйомки кліпу, прем’єра якого відбулася у рамках фільму про людей Боратинської громади «Унікальні Я».

Пропонуємо ще раз переглянути конкурсні відеороботи наших учасників та насолодитися неперевершеним виконанням.

 

Джерело: Боратинська сільська рада