Курси НБУ $ 39.78 € 42.31
Легка атлетика: Волинська область має двох чемпіонів і одного «срібного» призера

Уродженець полтавського Гадяча Євген Гуцол знову приніс медаль найвищої проби Волині.

Фото Youtube.com.

Євген Гуцол продовжив «золотий» почин Ірини Климець

Сьогодні в Луцьку на стадіоні «Авангард» завершився Чемпіонат України з легкої атлетики, де серед дорослих спортсменів наші атлети вибороли три нагороди.

Спочатку у змаганнях метальниць молота рівних не було уродженці села Четвертня Маневицького району 25-річній Ірині Климець, яка здобула «золото» з перевагою майже у 5 метрів від другого місця, запустивши снаряд на 71,71 метра.

25-річна Ірина Климець здобула «золото» з перевагою майже у 5 метрів від другого місця, запустивши снаряд на 71,71 метра.

Перемога Ірини Климець була більш ніж переконливою. Фото gathletics.com.ua.

Затим «срібло» у волинську скарбницю поклав бігун на 400 метрів 25-річний Данило Даниленко, який із результатом 47.00 програв лише першому місцю сумчанину Олександру Погорілку (46.77).

Ну а потім на дистанції 800 метрів у напруженій боротьбі довів свій клас 30-річний Євген Гуцол, який теж захищав кольори Волині і перетнув фінішну лінію першим. Його результат 1:49.17, у другого місця, яке посів чернівчанин Олег Миронець, – 1:49.26, у третього – киянина Владислава Фінчука – 1:49.31.