Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
28 лучників змагалися в першому чемпіонаті Луцька зі стрільби: наймолодшому - 8 років

Данило Павлюк - наймолодший учасник змагань.

Фото Суспільне.Волинь.

28 лучників змагалися в першому чемпіонаті Луцька зі стрільби: наймолодшому - 8 років

Спортсмени змагаються в 4-х категоріях: «Просунуті» стрільба з лука з відстані - 30 м, «Просунуті» на - 18 м, «Початківці» на - 18 м та «Новачки», які стріляють з найменшої дистанції - на 10 м

Вік учасників, - каже Майя Москвич, - різний. Найменшому учаснику - 8 років, найстаршому - 56, пише Суспільне.Волинь.

Майя Москвич каже, що на організації цих змагань зупинятися не хоче. Ставить перед собою короткострокові цілі. Однією з них - є проведення першого обласного чемпіонату зі стрільби з лука. «Це було б чудовим завершенням цього сезону», - додає організаторка.

Данило Павлюк - наймолодший учасник змагань. Йому лише 8 років, але скоро, - каже, - буде 9. Саме через вік хлопця не хотіли брати в секцію стрільби з лука. Він займається лише три тижні, але вже бере участь у перших своїх змаганнях. Каже: найважче йому давалося - натягнути тятиву. Вона не є легкою.

Данило Павлюк - наймолодший учасник змагань.

Поки у клубі «Луцькі соколи», який очолює Майя Москвич, можна навчитися стріляти з лука лише на короткі дистанції, бо тренуються спортсмени на навчальних луках. Для того, щоб вийти на Всеукраїнський рівень - потрібні справжні спортивні луки, вартість одного - приблизно 27 тисяч гривень, - розповідає Майя Москвич. «Олімпійські дистанції стрільби з лука розпочинаються з 70 метрів. На першому чемпіонаті Луцька стрільби з лука - найдальшою дистанцією є лише 30 метрів. Є до чого прагнути», - каже організаторка змагань.

Перші змагання, які відбуваються у Луцьку, оцінюватимуть за правилами Міжнародної федерації стрільби з лука.

Telegram Channel