Показали, як виглядає нова школа із найбільшим на Волині спортзалом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
Показали, як виглядає нова школа із найбільшим на Волині спортзалом

Найбільший за площею шкільний спортзал в області.

Фото Волинська ОДА.

Показали, як виглядає нова школа із найбільшим на Волині спортзалом

Модернізований навчальний заклад після реконструкції відкрили у селі Вербка Ковельського району сьогодні, 1 вересня

 

 Загалом будівництво школи розпочалося ще у 2018 році, однак, найбільше фінансування на будівництво цього навчального закладу було виділене з державного бюджету саме цьогоріч. Загальна кошторисна вартість будівельних робіт склала понад 56 млн грн., з яких майже 50 млн грн. – це кошти ДФРР, решта – кошти місцевих бюджетів.

Спортзал – найбільший зі шкільних спортивних залів на Волині, а спортмайданчик просто вражає, позаяк облаштований для занять різними видами спорту, у тому числі біговими доріжками зі штучним покриттям.

Відтепер тут добудована нова трьохповерхова будівля, в якій розміщена простора актова зала, облаштований сучасним обладнанням харчоблок з обіднім залом на 100 місць. Також облаштоване нове навчальне приміщення для першокласників на 18 місць, бібліотека та методичний кабінет.

Особливу увагу присутніх привернули спортивні зал та майданчик, позаяк збудовані вони відповідно до найсучасніших стандартів. До слова, спортзал – найбільший зі шкільних спортивних залів на Волині, а спортмайданчик просто вражає, позаяк облаштований для занять різними видами спорту, у тому числі біговими доріжками зі штучним покриттям.
«Приємно вражений, адже така спортивна інфраструктура є навіть не у всіх міських школах, – зазначив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, перерізавши стрічку та оглянувши об’єкт. – Переконаний, що діти з радістю будуть займатися тут фізкультурою та спортом».

Схвальні відгуки педагогічного колективу, батьків та гостей школи отримали й інші приміщення закладу, адже побудовані і обладнані всі вони на найвищому рівні.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Джерело: Волинська ОДА.