Хакери зламали сайт МВС Білорусі і оголосили в розшук Лукашенка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Хакери зламали сайт МВС Білорусі і оголосили в розшук Лукашенка

Крім того, Олександра Лукашенко звинувачують в узурпації влади в республіці.

Скріншот zn.ua.

Хакери зламали сайт МВС Білорусі і оголосили в розшук Лукашенка

Сайт МВС Білорусі поки не працює

Хакери зламали урядовий портал. На цей раз інформація про розшук Караєва і Лукашенко, повідомлено в телеграм-каналі «Наша Нiва», передає «Дзеркало тижня».

В описах осіб на сайті МВС - Олександра Лукашенка і глави відомства Юрія Караєва, значиться звинувачення «у військових злочинах проти білоруського народу». Крім того, Олександра Лукашенко звинувачують в узурпації влади в республіці, а Караєва називають «озброєним і дуже небезпечним».

Сайт МВС Білорусі поки не працює. Ніяких офіційних коментарів відомство щодо хакерської атаки не представило.

В описах осіб на сайті МВС - Олександра Лукашенка і глави відомства Юрія Караєва, значиться звинувачення «у військових злочинах проти білоруського народу».

У Білорусі вже 26-й тривають протести проти режиму Олександра Лукашенка, спровоковані фальсифікацією президентських виборів і міліцейським насильством проти громадян.

9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента, Олександр Лукашенко, який править країною з 1994 року, брав участь в них вже в шостий раз. Згідно з офіційними даними ЦВК, він отримав 80%, а Світлана Тіхановском - 10% голосів виборців.

ОМОН застосував проти мітингувальників водомети, світлошумові гранати і гумові кулі. Тисячі людей були затримані і побиті силовиками, як мінімум п'ять протестуючих загинули. Десятки безслідно зникли.

Після цього було оголошено загальнонаціональний страйк, до якого приєдналися десятки державних підприємств.

Євросоюз, США, НАТО і Рада Європи констатували, що вибори в Білорусі не були ні прозорими, ні демократичними, і закликали офіційний Мінськ поважати права і свободи громадян.

ЄС відмовився визнавати результати виборів і анонсував санкції проти чиновників режиму Лукашенка.

Олександра Лукашенко привітали з перемогою тільки лідери РФ, Китаю, Молдови та Вірменії.