Василь Сачко дебютує з поразки: «Волинь» поступається «Кременю» (Відео)

Перший млинець Василя Сачка виявився гливким...

Фото fcvolyn.net

Лучани програли вдома з рахунком – 2:3

«Волинь» (Луцьк) – «Кремінь» (Кременчук) – 2:3 (0:1  Олег Бородай, 8 хв.; 0:2  Богдан Бичков, 39 хв.; 1:2 – Олександр Бондаренко, 56 хв. (з пенальті); 1:3 – Станіслав Сорокін, 83 хв.; 2:3 – Євген Протасов, 86 хв.).

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 1-й тур. 5 вересня 2020 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Без глядачів. Головний суддя Павло Дубровець (Житомир).

Двічі поспіль «Волинь» була дуже близькою до повернення в УПЛ, проте обидва рази під керівництвом Андрія Тлумака лучани поступалися у вирішальних матчах.

Втретє штурмувати вершину повернення у вищий дивізіон українського футболу «червоно-білі» взялися вже під орудою свого колишнього забивайла Василя Сачка.

Здавалося б, граємо вдома, та ще й із командою, яка протягом останніх років захмарних результатів не демонструє...

Проте ще до перерви «Волинь» «летіла» «Кременю» із рахунком 0:2. Забивали Олег Бородай та Богдан Бичков.

Вочевидь, у роздягальні під час перерви на гравців у білих футболках чекав грандіозний «наганяй». Бо ж і було за що: де це бачено так ганьбитися хай і на порожньому, але ж такому рідному стадіоні!

Другий тайм господарі поля розпочали справді хвацько: могли і мали забивати вже в дебюті! Але в Олександра Бондаренка у вирішальний момент зрадницьки збився приціл!

Щоправда, свій гол в дебютному для себе у складі «Волині» поєдинку Бондаренко таки забив – Олександр реалізував пенальті і скоротив відставання в рахунку.

Інтрига в матчі жила до 83-ї хвилини, коли Станіслав Сорокін поклав у ворота господарів третього.

Щоправда, за три хвилини Євген Протасов одного таки відквитав. Але на більше лучан не вистачило.

2:3 – Василь Сачко на чолі «Волині» дебютує з поразки...