На чолі Львова має бути представник проукраїнської сили – Порошенко на віче - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.16
На чолі Львова має бути представник проукраїнської сили – Порошенко на віче

«Львів має бути партнером Праги, Бухареста, Відня, Варшави».

Фото ЄС.

На чолі Львова має бути представник проукраїнської сили – Порошенко на віче

Учора на багатотисячному віче у центрі Львова кандидатом на посаду міського голови від партії «Європейська Солідарність» був оголошений народний депутат України Олег Синютка

 
 

 Лідер партії, п’ятий Президент України Петро Порошенко у своїй промові наголосив, що місцеві вибори у Львові і на Львівщині надзвичайно важливі для усієї України. Бо саме Львів є серцем українства, а львів’яни завжди першими ставали на захист державності.

 

 «Вибори міського голови – це аж ніяк не місцеві вибори. Бо саме від позиці Львова залежить цілісність України. І сторіччями Львівщина це доводила неодноразово. Саме від позиці львів’ян залежить відсіч федералізації. Саме від вас залежить захист реформи децентралізації, яка була започаткована нашою командою», – наголосив Порошенко.

Вибори міського голови – це аж ніяк не місцеві вибори. Бо саме від позиці Львова залежить цілісність України.

 

«І українська мова, і наші закони про розвиток освіти потребують вашої позиції. Щоб Львів не мовчав. І міська влада не мовчала», – зауважив Петро Порошенко.

 

 «Отже, місцеві вибори у Львівські області і міські вибори у Львові – це не тільки про каналізацію. Не тільки по ліфти. Не тільки про поточний ремонт доріг і вуличне освітлення. І навіть не тільки про сміття», – переконаний лідер «Європейської Солідарності». - Міські вибори у Львові і місцеві вибори на Львівщині – це про Україну. Про її волю, про їі народ, про її честь, про її славу», – наголосив п’ятий Президент України.

«І тому лідером Львова має бути загальнонаціональний лідер, який представляє єдину загальнонаціональну проукраїнську політичну силу», – переконаний Петро Порошенко.

Олег Синютка.
Олег Синютка.

 Олег Синютка у виступі презентував своє бачення розвитку Львова і перетворення його на потужний європейський центр науки, освіти, технологій, туризму, а головне – на світовий центр українства, який матиме авторитет і повагу на міжнародній арені.

«Настав час Львова! Він знову стане осередком науки і освіти, і зможе реалізувати свій потенціал. Львів поверне собі технологічну славу. Вироблене у Львові буде знаком якості у Європі та у світі. Ми маємо розвинути туризм іншої якості – для наукових конференцій і бізнес-форумів. Нам потрібен інший статус: якщо ти не був у Львові – ти не бачив Європи», – зазначив Олег Синютка.

«Львів має бути партнером Праги, Бухареста, Відня, Варшави і всіх тих столиць, де люди поважають один одного, де пишаються тим, що живуть в такому славетному місці», – переконаний Олег Синютка.

«Без Львова немає України. І Львів переможе», – наголосив Олег Синютка.