Курси НБУ $ 36.67 € 39.50
Рівнянки влаштували танці під захід сонця на даху закинутої будівлі університету (відео)

На закинутому даху недобудованого корпусу РДГУ в танцювальній відеозйомці брали участь вихованки, яким по 16-17 років.

Фото: колаж з відео @starzhynsky

Рівнянки влаштували танці під захід сонця на даху закинутої будівлі університету (відео)

Рівненський гурт зняв танцювальний ролик на даху. Обрали для цього недобуд Рівненського державного гуманітарного університету. Це місце – одне із проблемних у місті, туди часто викликають поліцію. Відео самого танцю виклали у пабліку «Твоє Рівне»

Суспільне зв'язалось із керівницею колективу. Тетяна Галай каже: закинута будівля-недобуд РДГУ – популярне для зйомок місце у місті. Обрали для кліпу захід сонця.

«Той захід сонця – це одна краса. Чесно – не було страшно. В нас не було часу і ми так бігом бігом відзняли. Колектив – це мої дівчата, це не якась там студія. Просто я вже давно викладаю і ми собі тренуємось. У мене займаються від 12 до 20 років. Ми танцюємо так вже сім років», – розповіла Суспільному хореографиня.

На закинутому даху недобудованого корпусу РДГУ в танцювальній відеозйомці брали участь вихованки, яким по 16-17 років.

На закинутому даху недобудованого корпусу РДГУ в танцювальній відеозйомці брали участь вихованки, яким по 16-17 років, – розповідає пані Тетяна.

відео

Сама зйомка зайняла 20 хвилин, а на постановку і вивчення танцю йшло по 4-5 годин протягом двох тижнів. Тетяна Галай каже, що назви гурт не має.

«Все було відзнято з трьох дублів, в чому велика заслуга дівчат, адже вони все синхронно станцювали. Чим більше людей – тим важче знімати, – розповів оператор-постановник Олександр Старжинський.

Що відомо

Тема недобудованого корпусу біля РДГУ на вулиці Пластовій періодично порушується у ЗМІ після інцидентів, пов'язаних із молоддю, яка туди залазить. У серпні 2018-го з третього поверху там впав підліток і травмувався.

У патрульній поліції розповіли, що цей недобуд приваблює дітей і викликають копів туди нерідко.

В РДГУ заявили, що в них немає в штаті охоронця для об'єкта незавершеного будівництва. Щоб завершити там роботи, станом на 2018-й рік в закладі озвучили суму у 184 мільйона й додали, що такі гроші для закладу – непідйомні.

Telegram Channel