Лукашенко звинуватив протестувальників... в одержання сигналів із космосу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 34.02
Лукашенко звинуватив протестувальників... в одержання сигналів із космосу

Хтось тут точно нагадує "космонавта"...

Фото REUTERS.

Лукашенко звинуватив протестувальників... в одержання сигналів із космосу

А в космос ті сигнали надсилають американці...

Олександр Лукашенко стверджує, що американці дали сигнал з космосу протестувальникам, які 23 серпня рушили з акцією до його резиденції.

Про це він заявив в інтерв’ю російським пропагандистам, пояснюючи, чому з’явився перед демонстрантами у бронежилеті й з автоматом, інформує УНІАН.

За словами білоруського президента, у той день він сидів у ситуативній кімнаті в Палаці та спостерігав за подіями з камер відеонагляду.

Вони ж з космосу бачать все.

«І ви пам’ятаєте, вони тоді вперше ринули сюди. Палац Незалежності був захищений. Але коли вони ринули сюди, я подумав: треба глянути, що там відбувається. Я сідаю у вертоліт, проте вони ж, сволоти, американці ж ведуть, вони ж з космосу бачать все. І вони у свій центр під Варшавою дали сигнал, що президентський вертоліт піднявся», – відповів Лукашенко.

23 серпня Лукашенко прибув до Палацу Незалежності у бронежилеті зі зброєю в руках. Біля нього помічений також озброєний чоловік, схожий на його сина Колю. Пізніше в Кремлі відмовилися коментувати появу Лукашенка з автоматом.