Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Навколо бігових доріжок СОК «Шахтар» у Нововолинську – знову скандал

Капітальний ремонт стадіону «Шахтар» за 22 мільйони гривень виконувався за бюджетні кошти і місцеві мешканці неодноразово помічали брак.

Фото із Facebook Владислава Смолінчука.

Навколо бігових доріжок СОК «Шахтар» у Нововолинську – знову скандал

Мешканці Нововолинська знову помітили не ладне на нещодавно відреставрованому стадіоні СОК «Шахтар»

Зокрема, у соціальній мережі Facebook Владислав Смолінчук розмістив фото, на якому помітно, начебто, просідання поліуретанового покриття, пише Кордон.

«Яке призначення цієї доріжки…? Біг з перешкодою?», – обурюється чоловік.

У групі Нововолинськ Інфо в соцмережі одразу ж розгорнулась палка дискусія з приводу якості виконання робіт, адже капітальний ремонт стадіону «Шахтар» за 22 мільйони гривень виконувався за бюджетні кошти і місцеві мешканці неодноразово помічали брак.

Однак знайшлись серед коментаторів і експерти з будівництва спортивних об’єктів, які пояснили, що урвище – це яма для води під час змагань по бігу з перешкодами.

Капітальний ремонт стадіону «Шахтар» за 22 мільйони гривень виконувався за бюджетні кошти і місцеві мешканці неодноразово помічали брак.

«Це для бігу з перешкодами. В проєкті є ця «яма». Там і злив є», – пояснює місцевий мешканець Вячеслав Спиридонов.

Зрештою, як розповів один із працівників підприємства, яке має досвід у будівництві спортивних майданчиків та великих стадіонів, у секторі, де облаштовують бігові доріжки, зокрема для бігу з перешкодами, обов’язково роблять дренаж і саме покриття монтують під кутом для правильного водовідведення. Однак подібних «жолобів, ям, чи поглиблень такого типу від середини бігової доріжки до спортивного поля – ніяким проектом не може бути передбачено. Це очевидний брак виконання робіт – відсутній нормальний дренаж під подушкою та поліуретановим покриттям».

Варто зауважити, що Вячеслав Спиридонов досить швидко записав та оприлюднив спростування на захист замовників та виконавців робіт, які освоювали бюджетні кошти і з усіх кутків запевняють, що стадіон зробили якісно. Цікаво те, що саме під час відкриття стадіону він отримав з рук Віктора Сапожнікова відзнаку «За заслуги перед містом», однак за які саме – невідомо…

В той же час, як голова спілки гірників «Шахти №10» Вячеслав Спиридонов потрапив на стадіон і так оперативно відзняв відео – лишається тільки здогадуватись, адже відвідати спортивний об’єкт «простим смертним» не дозволяють.

Нагадаємо, 24 серпня відбулось урочисте відкриття СОК «Шахтар», на реставрацію якого з бюджету пішло майже 22 мільйони гривень. Варто зауважити, що роботи по реконструкції виконувало ПП «Транс-Дор-Сервіс», яке отримало майже 21 мільйон гривень. А от на технічний та авторський нагляд за проведенням робіт з міського бюджету окремо витратили ще майже мільйон гривень.

Telegram Channel