Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
Як проходить будівництво амбулаторій сіл Залізниця, Судче, Цир

На Любешівщині проінспектували медичні об’єкти.

Фото: Тамари УРЯДОВОЇ.

Як проходить будівництво амбулаторій сіл Залізниця, Судче, Цир

Днями селищний голова Олег Кух спільно  з обласними представниками субпроєкту Світового банку, представниками МОЗ та відповідними фацівцями облдержадміністрації взяв участь у виїзній нараді на об'єктах амбулаторій загальної практики сімейної медицини Залізниця, Судче, Цир

Зазначені медичні заклади будуються за рахунок позики  Світового банку.

Делегація оглянула кожен із об'єктів. У ході візиту обговорили терміни виконання робіт та основні проблемні питання, які необхідно вирішити, аби прискорити  процес реалізації об'єктів. 

За інформацією облдержадміністрації 2020 рік завершальний для реалізації проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Волині, в рамках якого в області завершується будівництво 32 амбулаторій.

Найближчим часом в області заплановано провести зустрічі із керівниками підрядних організацій, які не встигають збудувати амбулаторії у визначені терміни.

Передбачено, що цей проєкт завершиться до кінця 2020 року, а 25 амбулаторій будуть здані в експлуатацію ще до 30 вересня цього року.

Найближчим часом в області заплановано провести зустрічі із керівниками підрядних організацій, які не встигають збудувати амбулаторії у визначені терміни. Якщо буде потрібно, залучатимуть до реалізації проєкту авторитетні будівельні компанії на умовах субпідряду. Про це інформує сайт Любешівської ОТГ.

Telegram Channel