Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Сьогодні останній день, коли можна змінити виборчу адресу: відділ реєстру працюватиме до півночі

Відділ реєстру працюватиме до півночі.

Фото з відкритих джерел.

Сьогодні останній день, коли можна змінити виборчу адресу: відділ реєстру працюватиме до півночі

Сьогодні відділ ведення Державного реєстру виборців працюватиме до 24.00 години

Сьогодні, 10 вересня, спливає термін подачі заяв для зміни виборчої адреси виборцям, які фактично проживають не за зареєстрованим місцем проживання, або ж не мають зареєстрованого місця проживання та хочуть проголосувати на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Вперше надано можливість взяти участь у місцевих виборах і внутрішньо переміщеним особам.

Про це інформують на сайті Луцької міськради.

Для цього необхідно звернутися із заявою про зміну виборчої адреси до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою фактичного проживання або подати заяву за допомогою електронного сервісу з використанням мережі «Інтернет».

Сьогодні відділ ведення Державного реєстру виборців працюватиме до півночі.

 

З метою забезпечення виконання завдань, визначених у Законі України «Про Державний реєстр виборців» стосовно розгляду звернень виборців щодо зміни виборчої адреси відповідно до частин третьої та четвертої статті 8 цього Закону, відділ ведення Державного реєстру виборців Луцької міської ради сьогодні, 10 вересня 2020 року, працюватиме до 24.00.

Нагадаємо, реєстрація кандидатів стартує 15 вересня. За словами координаторки Громадянського руху «Опора» Катерини Шарпати, потенційні учасники виборчого процесу, які братимуть участь в чергових місцевих та перших виборах до ОТГ, розпочали свою передвиборчу діяльність за кілька місяців до офіційного старту. У виборчому кодексі йдеться: передвиборча агітація у період виборчого процесу поза строками –заборонена.

Джерело: Луцька міська рада.
Telegram Channel