Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
На Волині на коронавірус захворіли ще троє школярів. Класи пішли на карантин

Класи закрили на карантин.

Фото з відкритих джерел.

На Волині на коронавірус захворіли ще троє школярів. Класи пішли на карантин

Один випадок у луцькій школі №22

На Волині через підтверджене інфікування школярів коронавірусом чотири класи пішли на самоізоляцію. Мова йде про дві луцькі школи та одну любешівську.

Про це в коментарі «Першому» розповіла начальниця управління освіти та Волинської ОДА Людмила Плахотна.

Сьогодні міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні вже 145 класів пішли на самоізоляцію через підтверджене захворювання коронавірусом серед учнів. Головна освітянка області повідомила, що серед них є і 4 класи на Волині. Це інформація станом на 17:00 годину, 9 вересня.

 

Захворіли також учень Любешівського ліцею та двоє учнів різних класів (це діти з однієї сім’ї) Волинського наукового ліцею-інтернату, що на Вишкові у Луцьку.

Окрім вже відомого випадку у луцькій школі №22, захворіли також учень Любешівського ліцею та двоє учнів різних класів (це діти з однієї сім’ї) Волинського наукового ліцею-інтернату, що на Вишкові у Луцьку.

Усі 4 класи 14 днів будуть на самоізоляції.

Також вже підтвердили захворювання у трьох педагогів: двоє з села Жорнище Ківерцівського району та один з Любохин Старовижівського району. Класи, в яких викладали ці педагоги, поки не йдуть на самоізоляцію.

Джерело: Канал соціальних новин "Перший".
Telegram Channel