На Волині з 14 вересня діятиме нове епідемічне зонування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 34.15
На Волині з 14 вересня діятиме нове епідемічне зонування

Ситуація в області змінилася.

Фото з сайту Волинської ОДА.

На Волині з 14 вересня діятиме нове епідемічне зонування

На підставі оцінки епідемічних показників ситуація в області дещо змінилася

Від 14 вересня у Волинській області починає діяти нове епідемічне зонування щодо поширення COVID-19. На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 10 вересня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Про це інформує Волинська ОДА.

На підставі оцінки епідемічних показників ситуація в області дещо змінилася. Помаранчевий рівень небезпеки встановлено у Луцькому, Ківерцівському та Маневицькому районах Волинської області.

Місто Луцьк, яке було у помаранчевій зоні, віднесли до жовтої.

 

Місто Луцьк, яке було у помаранчевій зоні, віднесли до жовтої. А також, жовтий рівень прийнято встановити у Володимирі-Волинському та у Нововолинську. Щодо районів то це - Володимир-Волинський, Горохівський, Іванчівський, Любешівський, Любомльський, Рожищенський, Старовижівський, Турійський та Шацький.

До слова, навчання у школах, які віднесені до помаранчевої зони, відбувається згідно змішаної форми. Натомість, навчальний процес у зеленій та жовтій зоні відбуватиметься у звичному режимі.

Нагадаємо, за останню добу на Волині на коронавірус захворіло 69 людей, двоє – померло.

Джерело: Волинська ОДА.