Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
Луцькі гімназисти подарували дитячій лікарні книги (Фото)

Обізнаність сприяє здоров’ю.

Фото: Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання.

Луцькі гімназисти подарували дитячій лікарні книги (Фото)

Луцька гімназія № 18 передала книгу, написану для дітей всього світу, які зазнали впливу пандемії COVID-19

Керівництво гімназії № 18 обласного центру передало в обласну дитячу клінічну лікарню 50 примірників книги «Мій герой - це ти. Як діти можуть боротись з коронавірусом COVID-19!», перекладеної на українську мову за сприяння Бюро ВООЗ в Україні. Книга для читання хворими маленькими пацієнтами закладу створена за підтримки міжнародних, регіональних, національних експертів із 104 країн світу та учасників міжнародного комітету з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій, якою в даний час є пандемія COVID-19.

Інформація про шляхи передачі та профілактики різних захворювань, зокрема групи вірусних інфекцій, є однією з умов для зниження ризику поширення захворювань в організованих колективах.

Ознайомлення дітей з книгою сприятиме усвідомленню цінності здоров’я, важливості відповідальної поведінки, впливу способу життя на благополуччя людини та виробленню навичок поведінки в складних умовах поширення коронавірусної інфекції. Інформація про шляхи передачі та профілактики різних захворювань, зокрема групи вірусних інфекцій, є однією з умов для зниження ризику поширення захворювань в організованих колективах.

 
 

 

Джерело: Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
Telegram Channel