Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
На Волині звільнили дев’ять прокурорів

Кадрові зміни.

Фото з відкритих джерел.

На Волині звільнили дев’ять прокурорів

Прокуратура Волинської області перебуває на другому етапі реформування. 

Про це в інтерв'ю ІА «Конкурент» повідомив експрокурор Волині Тарас Безрукий. 

Нагадаємо, від сьогодні, 11 вересня, Тараса Безрукого звільнено з посади керівника Волинської обласної прокуратури. Відповідне рішення ухвалила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова.

До слова, прокурора області звільнили перед прямою лінією в «Газеті «Волинь». Пряма лінія із керівником мала відбутися сьогодні, 11 вересня, в редакції «Газети «Волинь». 

За його Тараса Безрукого, в області перевірку не пройшли дев'ять прокурорів. 

В області перевірку не пройшли дев'ять прокурорів. 

«Що стосується Волині, вважаю, що досить достойно ми пройшли як етап перевірки професійної підготовки, так і етап оцінки морально-ділових якостей наших прокурорів. Звісно, з втратами, але на фоні інших прокуратур – незначними», – сказав він. 

Тарас Безрукий зазначив, що наразі не може прогнозувати, яка кількість цих людей зможе поновитися на роботі через суд. Разом із цим він зазначив, що реформа прокуратури – це процес, який займе немало часу. 

«Закон для цього виділяє ще й цілий наступний рік. Зараз розпочнеться переатестація діючих працівників низової ланки місцевих прокуратур. За обсягом це найбільший етап, тому що на місцевому рівні найбільше прокурорів. Тобто це трудомістка процедура», – резюмував прокурор.

Джерело: ІА Конкурент.
Telegram Channel