Курсантки, яких збив п'яний майор, відмовилися від компенсації - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.05 € 34.01
Курсантки, яких збив п'яний майор, відмовилися від компенсації

Потерпілі відмовилися брати гроші у свого кривдника, бо у нього хвора дружина.

Фото ukrinform.

Курсантки, яких збив п'яний майор, відмовилися від компенсації

Дівчата досі перебувають на лікуванні у Головному військовому клінічному госпіталі

Курсантки Української військово-медичної академії, які постраждали внаслідок наїзду на них майора ЗСУ Володимира Холодного, відмовились від компенсації.

Про це вони повідомили на брифінгу на території Головного військового клінічного госпіталю, де проходять лікування, повідомляє Укрінформ.

Дівчата, відповідаючи на запитання щодо роботи слідчих органів, зауважили, що не задоволені діями слідчого, який ні разу не з’явився до них, щоб взяти свідчення.

У свою чергу Тетяна Ніколаєва зауважила, що «він зробив каліками нас. І також він скалічів своїх дітей своїми діями».

Дівчата, відповідаючи на запитання щодо роботи слідчих органів, зауважили, що не задоволені діями слідчого, який ні разу не з’явився до них, щоб взяти свідчення.

«Діями прокурора задоволена, але я не задоволена діями слідчого. Слідчий телефонував, сказав – я слідчий Олександр і ні разу не прийшов, щоб взяти свідчення. Я розумію, що у людини є інша робота і не тільки є наша справа, але…Тобто слідчого ми взагалі не бачили», - сказала Галина Николин.

Вона також зазначила, що була проведена транспортна експертиза. І було встановлено, що транспортний засіб - справний.

Дівчата повідомили журналістам, що взагалі було декілька версій, зокрема, що за кермом була інша людина, і що авто було несправне.

Тетяна Ніколаєва також зауважила, що наїзд стався у присутності 20 курсантів. Вони також прийшли за формою і стояли на сходах у черзі і все це бачили.

Дівчата досі перебувають на лікуванні у Головному військовому клінічному госпіталі. Всі вони мають намір залишитись у військовій медицині, на це їх надихають лікарі, які знаходяться поруч з ними.

Як повідомлялось, 25 серпня на території військової частини на вулиці Зоологічній в Києві на курсанток наїхав майор ЗСУ Володимир Холодний, який нещодавно приступив до виконання своїх обов'язків у цій частині. За кермо чоловік сів нетверезим.

Потерпілі дівчата — випускниці цивільних медичних вишів, їм по 23-24 роки.

Дівчат госпіталізували в тяжкому стані з переломами кінцівок. Двом із них довелось пережити ампутацію ніг.

Нагадаємо, правопорушник з ножем здійснив напад на прикордонника (Фото).