Науковці склали прогноз розвитку пандемії COVID-19 в Україні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Науковці склали прогноз розвитку пандемії COVID-19 в Україні

Є добрі новини.

Фото з відкритих джерел.

Науковці склали прогноз розвитку пандемії COVID-19 в Україні

Число здорових збільшується і становить близько 900 нових випадків в день

В Україні статистика по коронавірусу продовжує демонструвати зростання. Науковці прогнозують зростання кількості нових заражених COVID-19.

Про це повідомляють на сайті Національної академії наук України, передає УНІАН.

Прогнозується, що середнє значення кількості нових інфікованих на 18 вересня складе 3 тисячі випадків і 50 летальних випадків на день.

Середнє значення кількості нових інфікованих на 18 вересня складе 3 тисячі випадків і 50 летальних випадків на день
 

«Спостерігається зростання частки хворих (серед усіх інфікованих), про хворобу яких стає відомо відразу з фактом смерті, а також зростання частки літніх хворих, яка асоційована з показником летальності. Зростання частки таких хворих також може бути ознакою погіршення охоплення випадків інфекції тестуванням в деяких регіонах», - йдеться в повідомленні.

Кількість одужавших збільшується і становить близько 900 нових випадків на день. Вчені підрахували, що в середньому по Україні кількість ПЛР-тестів, витрачених на одне нове виявлення майже не змінилося, хоча останнім тижнем спостерігається незначна позитивна тенденція.

Середнє значення за останній тиждень - 9.1 тестів на нове виявлення, що відповідає відсотку виявлення 10.9%. Однак цей показник дуже різний для регіонів України, найгірший показник у Хмельницькій області - 4.1 ПЛР-тестів на одне нове виявлення, що відповідає відсотку виявлення 24%. У Києві показник тестування вдвічі вище середнього по Україні (19 тестів на виявлення), що досягається в значній мірі за рахунок роботи приватних лабораторій.

 

Джерело: УНІАН