Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
Тормозив головою: над 9-річним школярем знущався старшокласник

Дитина після інциденту боялася ходити до школи.

Фото Pixabay.

Тормозив головою: над 9-річним школярем знущався старшокласник

Хлопчик отримав величезну гематому на потилиці

Маленький львів'янин зіткнувся із жорстоким булінгом у школі.

Про це у спільноті Варта-1 у соціальній мережі фейсбук написала його мама Наталія Самострокова. 

Старшокласник сина підняв над сходами і скинув вниз. Тормозив Данилко головою. Потім він ще раз підняв малого і жбурнув його об кут. Малий отримав травму голови – величезну гематому на потилиці. Гуля була як чоловічий кулак.

Так, мама 9-літнього Данилка скаржиться на те, що його сина в Крушельнецькій школі ображає 17-річний хлопець, який навчається у 10 класі.

«Кирило Шуляр на перерві підійшов до нього і вирішив познущатись: підняв над сходами і скинув вниз. Тормозив мій син головою. Потім він ще раз підняв малого і жбурнув його об кут. Данилко отримав травму голови – величезну гематому на потилиці. Гуля була як чоловічий кулак. Все це розказали мені однокласниці сина, яких потім навіть ніхто і не слухав. Телефона він не мав при собі, тож повідомити нікому не міг. З медпункту школи медсестра його вигнала, замість того, щоб викликати «швидку», вчителька теж не придала значення, сказала сісти за парту», – зазначила жінка. 

Лише коли жінка прийшла забрати сина зі школи то про все дізналася. Після чого вони поїхали до лікарні та зробили купу обстежень. Хлопчик був вкрай наляканий.

«Директор сказав, що на дітях швидко заживає, а слідча – що за її показниками, малий вискочив на 17-річного хлопця і почав бити його, а той так боронився, що «стряхнув» з себе його прямо на сходи. Ось такий нонсенс. Під час карантину закрила справу і навіть не повідомила. Цьому хлопцю, Шуляру Кирилу, навіть догани не дали в школі, бо приїхав батько і «домовився», а Данилко з початку року боявся ходити до школи», – зазначила вона. 

Нагадаємо, на подвір’ї школи побилися жінки, бо одна з мам знімала батьків на телефон (ВІДЕО).

Telegram Channel