Впіймали хасида, який намагався пробратися на територію України дрімучими болотами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.15 € 34.19
Впіймали хасида, який намагався пробратися на територію України дрімучими болотами

Немає слів...

Фото Держприкордонслужби.

Впіймали хасида, який намагався пробратися на територію України дрімучими болотами

Тепер йому заборонено в’їзд в Україну терміном на п'ять років

Громадянин Ізраїлю спробував незаконно перейти кордон з боку Білорусі, його затримали та заборонили в’їзд в Україну на 5 років.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Державну прикордонну службу.

Прикордонники неодноразово зверталися до іноземних громадян, які хочуть потрапити в Україну, не намагатися порушувати законодавство України.

Він спробував незаконно перейти кордон, обійшовши болотистою місцевістю пункт пропуску «Нові Яриловичі» в Чернігівській області.

Проте один з іноземців, попри обмеження в’їзду, не дослухався цього. Він спробував незаконно перейти кордон, обійшовши болотистою місцевістю пункт пропуску «Нові Яриловичі» в Чернігівській області. Він відразу був затриманий прикордонним нарядом.

На порушника - громадянина Ізраїлю 1978 року народження - складено адмінматеріали за ч.1 ст. 204 КУпАП, а також проставлено заборону в’їзду в Україну терміном на 5 років

Його примусово повернули на суміжну сторону.

Як повідомив «Українській правді» речник ДПСУ Андрій Демченко, наразі поблизу пункту пропуску «Нові Яриловичі» перебувають близько 700 паломників.