Більшість шкіл працюватимуть у режимі змішаного навчання, – МОН - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.60
Більшість шкіл працюватимуть у режимі змішаного навчання, – МОН

Коронавірус і навчання.

School children in classroom at lesson

Фото з Української Правди.

Більшість шкіл працюватимуть у режимі змішаного навчання, – МОН

У міністерстві уже напрацювали рекомендації щодо навчання в різних умовах, зокрема для змішаного навчання для сільських та міських шкіл 

Більшість шкіл готові до змішаної освіти та будуть працювати у такому режимі. 

Про це повідомив виконуючий обов'язки міністра освіти та науки Сергій Шкарлет під час години запитань до Уряду 18 вересня, повідомляє Українська Правда.

«Дуже важливим є здоров'я дитини, вчителя та суспільства, але не менш важливим є психологічне здоров'я та соціалізація дітей. А також  можливість батьків працювати  під час того, як діти будуть навчатися. 

Нині більшість шкіл готові і до змішаної і до дистанційної форми навчання. 

«Сподіваюся, що виключно по тих зонах, в яких буде встановлено локдаун ми будемо працювати в режимі повного дистанційного навчання, а більша частина буде працювати в режимі змішаного навчання», – зазначив Шкарлет. 

У відомстві зазначили, що вже напрацювали рекомендації щодо навчання в різних умовах, зокрема для змішаного навчання для сільських та міських шкіл. 

 

Щодо кількості закладів освіти, які не забезпеченні інтернет зав'язком, очільник МОН каже, що є певна неузгодженість позицій стосовно їхнього розрахунку. 

За словами нинішнього міністра, коли Міністерство цифрової трансформації зазначає, що 6 тисяч українських шкіл наразі без інтернету, то мова йде про швидкісний зв'язок.

Джерело: Українська Правда.