На Волині - майже сотня нових хворих на коронавірус, в Україні - знову понад три тисячі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.60
На Волині - майже сотня нових хворих на коронавірус, в Україні - знову понад три тисячі

Фото Радіо Свобода.

На Волині - майже сотня нових хворих на коронавірус, в Україні - знову понад три тисячі

За минулу добу, 18 вересня, в Україні виявлено 3240 нових випадків коронавірусу

Найбільше заражень зафіксовано у Києві – 400 та на Тернопільщині – 311. Усього в Україні з початку пандемії виявлено 172712 хворих на ковід-19.  Заостанню добу в державі померло 48 людей з коронавірусом, з початку пандемії - 3516.

Такі дані наводить РНБО.

У Волинській області за останню добу кількість хворих на ковід-19 збільшилась на 94 особи. Усього в області підтверджено 6783 випадки коронавірусу. На щастя, летальних випадків за останню добу не було, з початку пандемії в області померло 143 людини з коронавірусом.

Усього в області підтверджено 6783 випадки коронавірусу.

У сусідніх Львівщині та Рівненщині додалось 260  та  98 випадків зараження.

Тим часом Україна входить до числа країн-антилідерів з поширення хвороби.

В країнах Європи лідерами антирейтингу з кількості нових випадків COVID-19 є Іспанія, Франція, Росія, Україна. У відповідному світовому антирейтингу Україна знаходиться на 15-му місці.

Лідерами регіонального антирейтингу з загальної кількості виявлених заражень є Росія, Іспанія та Великобританія, Україна займає 7 місце. У відповідному світовому антирейтингу Україна на 25-му місці.

Доповнюється.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.